Rokio

Jaké je nejlevnější podnikání, které je bezpečné nebo středně bezpečné?

Až budu starší, chtěl bych se pořídit živnost, ale nestarat se o ni, ale jenom ji vlastnit. Správu nad ní by měl někdo jiný a já bych dostával část ze zisku.

Odpovědi
tforro

Nakup nemovitosti a pronajímej. To je dost bezpečná investice. Hodnota nemovitosti bude stejná, nebo naopak stoupat…
Sjednej si firmu, která bude mít na starosti údržbu těch nemovitostí a je.

nyjono

Nestarat se? To je iluze.
I toho, koho zapkatíš, aby se staral je potřeba kontrolovat. Někdy víc, někdy méně často, ale přesto jo.
A bezpečnost klasického podnikání se mění. Bezpečná a s nízkými investicemi je forma MLM, je ale nutné dobře vybrat firmu. Poctivých jich je málo, ale existují.
Důležitá je historie, spravedlivý systém a leadership.

KarolínaNovo

Každé podnikání je trochu nebezpečné. Musíš se hodně snažit, aby se ti dařilo a firma se rozjela a pořád se snažit. My máme vlastní e-shop a je to docela dřina, ale nikdy bych neměnila. Je to paráda, když si člověk dělá na svém. Teď jsme navíc vymysleli, že budeme dávat dárek v podobě tašek s naším logem https://www.re­klamni-tasky.eu/papirove-tasky/ k objednávce, aby u nás zákazníci zase nakoupili.