huxa

co vše se může dát do sendvičovače? Může se tam „narvat“ i rohlík, chleba či párek? A máte nějaký dobrý recept na vafle?

Nejlepší odpověď
badisko

nuzes tak narvat i svestky s mandarinkou a uzenym lososem.. kdyz ti to bude chutnat …no ja kdyz uz nevim cobych varil chodim pro inspiraci tady…http://ww­w.vareni.cz/..
Doplňuji:
http://recepty­.vareni.cz/vyh­ledavani/?q=va­fle

Další odpovědi
Damiana

Dám ti dobrý recept na sladkou pochoutku. Koupíš vyválené listové těsto (nebo to klasické sám natenko vyválíš:-). Nakrájíš na čtverce velikosti obvyklého toastového chleba. (Ještě lepší to je, když uděláš pásy na přeložení). Pak dáš dovnitř třeba jablka se skořicí, bánány, hustý tvaroh s jahodami nebo meruňkami či borůvkami, hrušky ses švestkami, kompotované broskve… Přeložíš druhým plátem a dáš péct. Je to za chvíli a je to hodně dobré. (Jestli nemáš to těsto, můžeš použít i kvalitní máslový toastový chleba nebo širší plátky mazance, ale to listové je lepší.)
Zkusit můžeš i lososové pannini.
Bagetu rozkrojíš, potřeš směsí ze žervé, kopru a kysané smetany, přidáš plátky uzeného lososa, přiklopíš, zapečeš.
Dalším variantám se šunkou, směsí sýrů, kuřecím masem apod. se meze nekladou…

iceT

V sendvičovači se báječně rozehřeje včerejší rohlík,ale nesmíš ho tam nechat moc dlouho,dělám tak párky v rohlíku.Chleba se tam taky dá dát,ale jíst teplý chlebík=parádní břuchabol.I vejce jako volské oko se dá udělat,ale sendvičovač by měl mít rovný povrch,já mám ten co dělá s toustu ještě trojúhelník.
Doplňuji:
Tak mě napadlo,že by šlo udělat i žemlovku do ruky-toustový chleba lehce pomazat másem,fakt jen zalepit dírky,potřít ochuceným tvarohem,poklást na plátky nakrájenými jablíčky a posypat skořicí,přiložit druhý plátek toustového chleba a nechat zapéct v toustovači.Někde jsem četla recept,ale našla jsem nějaký jiný
http://www.varime-detem.cz/recep­ty/detail/126

elektrikář

Na vafle je dobré obyčejné palačinkové těsto do kterého přidáš pro vúni trochu přepuštěného másla,

Doplňuji:
Mám vyskoušemo tousty s marmeládou opéct jen tak na sucho marmeláda mi vždy vytekla a musel jsem jí z toustru dolovat . Hotové tousty tousty pomáznu marmeládou, tvaroh s cukrem a citronivou kůrou a hrozinkami jajko do buchet Pro velké se může kapnout trocu rumu.Případně posypat skořicovým cukrem.
Dobrou chuť
.