tesss88

Co vše je potřeba k založení sázkové kanceláře?

Co vše je potřeba k založení sázkové kanceláře, děkuju moc za každou užitečnou odpověď
Doplňuji:
avatar666…nene..ty jsi mě nepochopil,chi si založit vlastní sázkovou kancelář..ne účet:)

Nejlepší odpověď
AVATAR666

mÁm založenou stačí založit na netu a pak si tam dát třeba z banky peníze..
Doplňuji:
Aha :D, No tak to asi budeš muset šetřit ale vrátí se ti to :D !!!

Zdroj: https://www.tip­sport.cz/webtip-sandbox/Logou­tAction.do

Další odpovědi
gnr54

Hlavně tomu rozumět a velký ranec peněz.

hambac

Mimojiné celkem solidní základní kapitál – 60 milionů korun.

BillieHoop

Nejprve potřebujete povolení k otevření kanceláře bookmakera.
Po získání licence budete pro plnohodnotnou práci potřebovat software pro sázkové kanceláře, který návštěvníkům nabízí rozhraní s kurzy, kurzy a dalšími nezbytnými funkcemi. Takový software lze objednat u poskytovatelů těchto služeb, například na webu https://nuxgame.com.
Aby tento poskytovatel neztrácel čas na vývoji, designu, atd. Webových stránek, mimo jiné nabízí hotovou platformu na klíč, od klienta potřebujete pouze doménu.

BillieHoop

Příspěvek smazán administrátorem.

Arno

No hlavně potřebuješ licenci kterou schvaluje Ministerstvo financí a s základní jistinu, v případě pobočkového sázení 10, v případě internetového 50 mil korun. Pak nějaký finanční základ a hodně peněz na reklamu či případně zajištění poboček. No a v hlavně potřebuješ mít schopné bookmamery a software pro sázkové kanceláře který ti umožní přijímat sázky, řídit náběry, kontrolovat finanční toky a hlídat rizika (at už na internetu nebo na pobočkách). Například na www.betsys.cz je docela dobrý příklad toho coby to mělo umět.

mikeandersoo

Příspěvek smazán administrátorem.