Rokio

Co vše aktuálně vykonáváte za domácí práce?

Vykonávat v současnosti tyto práce pro moji domácnost. Zde jsou:

  • venčení psa
  • čištění kočičího záchodu
  • vyndávání popelnice ven (a její vrácení), někdy manipuluji i s popelnicí na bio-odpad, pokud je plná
  • práce poslíčka (pokud člen rodiny něco zapomene, donesu mu to)
  • posílání a vyzvedávání balíčků do balíkovny a zásilkovny
  • třídění odpadu
  • vynášení koše
  • vyzvedávání knížek v knihovně a jejich vrácení pro jednoho člena rodiny
  • braní starých novin pro domácí mazlíčky z turistického centra (úředníci mi je sami dávají – není to krádež)
  • občas odvoz odpadu do sběrného dvora

Předem vám děkuji za reakce a přeji vám příjemný zbytek léta!

Odpovědi
Drap

Všechny co musím