nikolqa.o

Co vedlo k rozšíření Internetu ?

Dobrý den,

zajímalo by mě, co vedlo k rozšíření Internetu ?

Prošla jsem pár stránek na netu a potřebovala bych to nějak shrnout do malého celku, abych to chápala a mluvení o tom (např.: u ústní maturity) nebylo moc težké. :)

Děkuji.
Doplňuji:
Téma v počítačovích sítích. Jako otázky k Internetu máme: co je internet, historie Internetu a důvod jeho rozšíření, princip Internetu, poskytovatelé a uživatelé.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Poptávka po informacích.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Rozšíření jakékoliv nabídky, vždy zapříčiní poptávka.
Mluvení v jakém předmětu?

gecco

Především jeho uvolnění pro ´civilní sektor´.
A pak dostupnost připojení (cenová i fyzická) leckde na Zemi.
Doplňuji:
K Doplnění:
Nejlepší bude, když si k jednotlivým bodům uděláš nějaké poznámky.
Po jejich ´prostudování´ pak ´načrtneš´ základní obsah a ten obklopíš nějakou ´omáčkou´…
O tomhle se dá (po naučení se pár faktů) kecat desítky minut – koneckonců, uživatelkou jsi taky, ne?
😉

klumprt

Nejen nová nabídka informací. Ono tam těch informací zpočátku stejně moc nebylo a celkem obtížně se vyhledávaly. Teprv teď, když se tam informace cca 20 let usilovně shromažďovaly a vznikaly lepší způsoby jak je vyhledat, lze říct, že během pár sekund se dozvíte takřka cokoli si vzpomenete, zejména pokud ovládáte angličtinu.
Lidi k internetu ale přitáhly i nový způsoby komunikace tzn. e-mail a chat. To bylo taky převratné. E-mail (spolu se SMS) v podstatě zrušil telegramy a značně zredukoval klasickou papírovou poštu.

anonym

Lidé jsou zvědaví,tak chtějí stále více znalostí,drbů,ke­ců,informací co kde kdo a s kým.

briketka10

a co říká Google :
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/In­ternet
http://ics.mu­ni.cz/bulletin/ar­ticles/22.html
http://www.zi­ve.cz/serial-zrozeni-internetu/sc-345/default.as­px?tags=1

lexx

Komunikace, informace, obchodní zájmy, zábava..

e1232851@trb

US Army

anonym

Časté monzuny na podzim roku 1258 způsobily bohatou úrodu rýže na českých polích. Tato nadmíru bohatá sklizeň vynesla českému vládci mnoho zlaťáků, za které nechal vystavit první 3G síť.