Co vás napadne???

jako první,když si tady,na Odpovědích, přečtete otázku typu:„Kolik litrů má 1 Hl“? Žádost o výpočet povrchu čehokoliv také není špatný.
Poradíte?

Nejlepší odpověď
annas

Tazatel je líný něco si vyhledat, ve škole nedával pozor a moc mu v hlavě nezůstalo, využívá ostatní. Že by si dělal legraci a zkoušel znalosti odpovídajích?
Ptá se na běžné věci, které by měl znát. Zřejmě získával vědomosti jen při chůzi, ale chodil velmi málo, proto má v hlavě v prázdno.

Sice občas také na geniální dotaz odpovím. Přiznávám však, že vzhledem k okolnostem, o nichž se nebudu víc zmiňovat.

Další odpovědi
kropitko

JO,když to budu vědět

rynek878

Je pravdou,že takové otázky jsou docela úsměvné,holt jeden neví komu vlastně odpovídá,jestli malému ditěti nebo nějakému šprýmaři.

panenka

Když vím odpovím a když ne raději to přenechám kolegum.

BENYTA

Napadne mě,že nemá k dispozici hektolitrovou nádobu,na níž by si mohl množství litrů vyzkoušet prakticky ☹ ale spíš,že je flink a nedával při vyučování pozor…

kupkina

To za našich mladých let bylo psaní domácích úkolů složitější.

RAB

Odpovím pouze když vím a už tam někdo přede mnou nenapsal odpověď, kterou bych opakovala. Taky neodpovídám na otázky, na které já bych musela odpověď hledat a zároveň vím, že někdo jiný ji ví z hlavy.

GangstaHelper

U toho Hl mne nemůže napadnout nic jiného, že snad není možné, aby byl někdo pokládající dotaz tady neschopný si takovou blbinu najít během 2 vteřin na wikipedii.

U té druhé otázky už to zase tak jasně nevypadá.

Jahoda

Pokud odpověď znám, odpovím. Pokud ne, nebudu tam psát hlouposti, které si domyslím, ale nechám tu otázku kolegům, kteří znají přesnou odpověď 🙂