miras 13

Co udělat se spárama mezi dlažbou na balkoně,když vlivem povětrnostních vlivů sa neustále vydroluje?

Doplňuji:
samo jsem kupoval flexibilní venkovní dokonce značkovou „Mapei“

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Mě se osvědčilo toto Flexibilní lepidlo venkovní může se i obarvit smíchat s vodním sklem na hustou kaši a tou vyplnit spáry. Již třetím rokem drží bez problému.Pozor dlažbu hned utřít při zaschnutí velký problém to odstranit.

Další odpovědi
Emefej

Zřejmě byl zvolen špatný materiál. Vyškrábat a znovu vyspárovat s použitím flexibilní venkovní spárovací hmoty, mě se na terásce osvědčil Pavifix CEM.

arygnoc

čo tak skúsiť overenú klasiku – piesok s vysokým obsahom cementu (cca 1:1).

drží už 20 rokov.