panenka

co to znamená výcesekční

dobrý den při vypalování se mi objevilo vypálit jako výcesekční ne nevypálit můžete mi prosím napsat co to je?a známý mě nainstaloval na netu READY DRIVE C KDE SE MI TAM HÝBE KOLEČKO MŮŽETE MI POPSAT CO TO ZNAMENÁ ,A JEŠTĚ CO ZNAMENÁ LIGHT SCRIBE CONTROL PANEL DĚKUJI

Nejlepší odpověď
quentos

vícesekční čili „multisection CD“ – značí, že jsou na něj dále dopalována data a tím pádem je na něm více stop.
LightScribe Control Panel znamená Ovládací panel LightScribe, což je jedna z technologií vypalování. LightScribe je technologie umožňující vytvořit popisek disku přímo ve vypalovačce, tedy bez použití externích nástrojů. Více viz ve zdroji.

Zdroj: www.svethardwa­re.cz/art_doc-372C1CEFEBDA56D4C12571­6D00354CB2.html