Miroslavst

Co to znamená mít otevřená ústa?

Velmi by mě zajímalo, co znamená na fotce beaes otevřená ústa?
Že by to mělo něco společného ze středou?
Doplňuji:
To se teda omlouvám za ty všetečné otázky, ale to jsem prostě já. Také jsem to nemyslel nijak zle. Ta fotka mi chybí.

Nejlepší odpověď
BEAES

Jsem si myslela, že to neprojde, tak je tam ta kočka, jak se někdo zmiňoval, tak snad už to nebudu muset měnit. Můžeš za to ty, kvůli tvým všetečným otázkám…

Další odpovědi
hanulka11

Asi kouká v úžasu nad těmi otázkami,nemám pravdu?