NeřešMě;)

Co to je uloženka a jak funguje?

Nejlepší odpověď
ReHu

Uloženka je místo, většinou nějaká prodejna, kam si můžeš nechat poslat objednané zboží.
Doprava je levnější než při zasílání poštou nebo přep.firmou.
Mám to vyzkoušené.

Další odpovědi
brillant

Viz https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=u­lo%C5%BEenka+a+jak+fun­guje&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Pepa25

Uloženka.cz je služba, která provozuje výdejní místa pro osobní odběr zásilek např. z e-shopů. Zákazník si zloží vyzvedne ne v provozovně e-shopu (pokud vůbec vlastní prodejnu má), ale v poměrně široké síti poboček, která vydává zboží z více e-shopů.

lota

Z vlastní zkušenosti – funguje dobře.:-) Je to výdejní místo pro eshopy, podstatně levnější doprava než pošta, a taky spolehlivější.

setapouch

kapitán: v podstatě máš pravdu, nicméně uloženky se v e-shopech moc neprodávají (vím z vlastní zkušenosti, sháním uloženku Tokareva :) ).