karolínaasko

Zkoušel už někdo HeurekaUloženku?

Jak to probíhalo? Byli jste v Ostravě? Co jste potřebovali?

Odpovědi
cochee

Bez problémů!

Uloženku používám jako standardní dopravní kanál při použití mnou nejčastěji používaného e-shopu. Je tam pult se dvojí obsluhou, dámě, která se vás ujme, se oznámí kód zboží (přijde e-mailem) a předloží OP. Pokud se platí v hotovosti, vysolí se peníze, podepíše papír o převzetí zboží a balík se odnáší domů. Já platím většinou bezhotovostně už v e-shopu. Pokud se platí v Uložence, nelze použít bezhotovostní styk (platební karta), to je asi jediný možný zádrhel.

Pájo

Bez problémů!

Wang

Bez problémů!

Olus

Bez problémů!

S Uloženkou maximální spokojenost, což se o poště bohužel zdaleka říct nedá…

anonym

Chtěl jsem přidat názor který mám (a službu jsem již použil několikrát), ale nepřidám jelikož to zkazila anketa.