Avatar uživatele
anonym

co to je heterosexuál

venku se mě jedna holka ptala jestli su heterosexuál a já nevím co to je.je to asi blbá otázka ale myslím že byste mi ji mohli zodpověděd abych ji mohl říct ano/ne děkuji za vaši brzkou odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Heterosexuál je jedinec vyhledávající opačné pohlaví, tedy muž ženu (samec samici) a naopak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
purry

Heterosexuál touží po sexu s opačným pohlavím, na rozdíl od homosexuála, který chce stejné pohlaví a bisexuála, který chce všechno 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M-Rock

heterosexuál je jedinec kterého přitahuje opačné pohlaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

je to clovek ktereho pritahuje opacne pohlavi (zenu chlap a chlapa zenska). Homosexual je zase typek ktery ma rad cloveka stejneho pohlavi (chlap chlapa a zenska zenskou).A bi­sexuála přituhují obě pohlaví i žena i muž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

heterosexuál je člověk, kterého přitahuje druhé pohlaví.. takže když ty jsi holka tak pokud jsi heterosexuál tak tě přitahují chlapci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Heterosexualita, někdy nazývaná též heterosexuální orientace, heterosexuální preference, heterosexuální zaměření, heterosexuální založení) v lékařském (psychiatrickém) a sexuologickém významu je převažující nebo výhradní erotická citlivost (reaktivita) vůči osobám opačného pohlaví, která se zpravidla projevuje citovou náklonností, intenzivnějším prožíváním nebo potřebou citově významných vztahů k osobám opačného pohlaví, schopností se do nich zamilovat, obvykle též specificky vyšší genitální reaktivitou nebo touhou po fyzické blízkosti nebo orgasmických aktivitách ve vztahu k nim.

Heterosexuál je tedy zcela obyčejný, běžný člověk. Z nejvědší pravděpodobností i ty 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek