co to je heterosexuál

venku se mě jedna holka ptala jestli su heterosexuál a já nevím co to je.je to asi blbá otázka ale myslím že byste mi ji mohli zodpověděd abych ji mohl říct ano/ne děkuji za vaši brzkou odpověd

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Heterosexuál je jedinec vyhledávající opačné pohlaví, tedy muž ženu (samec samici) a naopak.

Další odpovědi
purry

Heterosexuál touží po sexu s opačným pohlavím, na rozdíl od homosexuála, který chce stejné pohlaví a bisexuála, který chce všechno 😉

M-Rock

heterosexuál je jedinec kterého přitahuje opačné pohlaví.

Krugerka

je to clovek ktereho pritahuje opacne pohlavi (zenu chlap a chlapa zenska). Homosexual je zase typek ktery ma rad cloveka stejneho pohlavi (chlap chlapa a zenska zenskou).A bi­sexuála přituhují obě pohlaví i žena i muž.

Dandi

heterosexuál je člověk, kterého přitahuje druhé pohlaví.. takže když ty jsi holka tak pokud jsi heterosexuál tak tě přitahují chlapci…

Lencis

Heterosexualita, někdy nazývaná též heterosexuální orientace, heterosexuální preference, heterosexuální zaměření, heterosexuální založení) v lékařském (psychiatrickém) a sexuologickém významu je převažující nebo výhradní erotická citlivost (reaktivita) vůči osobám opačného pohlaví, která se zpravidla projevuje citovou náklonností, intenzivnějším prožíváním nebo potřebou citově významných vztahů k osobám opačného pohlaví, schopností se do nich zamilovat, obvykle též specificky vyšší genitální reaktivitou nebo touhou po fyzické blízkosti nebo orgasmických aktivitách ve vztahu k nim.

Heterosexuál je tedy zcela obyčejný, běžný člověk. Z nejvědší pravděpodobností i ty 😉