Pokročilý

Co to bylo za film?

Kdysi dávno předávno jsem viděla jeden film. Tuším že byl rozdělený i na dva díly. Bylo to nějaké fantazy s čeravnými schopnostmi.
Každopádně nějaký muž? se chtěl zmocnit měst, která uvěznil v nějaké koule. Jejich osvobození však muselo být do určité doby jinak se budou zmenašovat až úplně zmizí. Pro to bylo však nutné najít nějakou osobu v černém hábytu (smrtku?) a tu třikrát zabít, což se té jedné dívce podaří.
Dál si pamatuju, že matka jednoho z hrdinů poohla celé skupině tím, že zastavila padající se troje dveře.

Neznáte někdo ten film? Pokud ano, můžete mi říct i vlastní názor a jak se vám líbil?
Doplňuji:
Dávali to co jsme to viděla tak před osmi lety... Možná bylo i opakování, každopádně jsem ho nějak nezaregistrovala.

Odpovědi:

No, nevím jestli je to ono, ale v Princezně Fantaghiro v asi 7 díle bylo že nějaký čaroděj ukradl zámky a uvěznil je do těch koulí a měly se asi i snad zmenšovat.. to je jediný co si tak nějak matně pamatuju, tak snad jsem pomohla
Doplňuji:
jo, je to ono, ted jsem na to koukala na youtube.. je to fantaghiro 4 díl, kterej je rozdělenej na dvě části. Bojuje tam opravdu s tím kostlivcem a zámky se v koulích zmenšují a matka Tarabase umře aby zablokovala nějaký zubatý dveře :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.