hard work

Co takhle zavést omezení počtu otázek pro jednoho uživatele na tomto webu?

Není tu žádný limit, takže klidně může někdo poslat 30 otázek během pár hodin, ale postrádá to absolutně smysluplnost. Znáte to přísloví kvalita nad kvantitou…

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nějakké základni omezení zde je. Registrovaní mohou dávat jen omezené množství otázek/odpovědí denně.
A nevidím žádný velký problém. Nebo jinak: v čem je ten problém? Tak někteří možná mají hloupé otázky nebo moc najednou, třeba i trollují, ale čemu to vlastně vadí? Prostě ty otázky přejdu, budu ignorovat, nebudu odpovídat. Nijak zde fakticky nezavazají a reakce ostatních je jen na nich. Nereguloval bych takto pokročilé/střír­né/zlaté uživatele a počet jejich otázek. Ať se ptají, kolik jen chtějí, co je mi po tom. ;) Kvantita se hládat dá (ale k čemu vlastně?), kvalita hůř, spíš těžko.
Tak třeba Rokio nebo jiní mohou mít 20 otázek za sebou, ale o co vlastně jde? Čemu to vlastně vadí nebo snad zavazí? Když na něj nechceš reagovat, tak snadno projedeš dolu k jiným otázkám, nepřehledné to není, zase nějak moc otázek (natož kvalitních) zde stejně není. Kdyby tu „tito“ nebyli, tak zde není ani 5 otázek za den. :D :D

Jako, vždyť je to tu už teď skoro mrtvé. Ještě nějaká regulace, „vylepšení“ a bude to poslední hřebíček do rakve. ;)

Další odpovědi
Filip84

Je tu limit:

https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani.

Jediní, kdo limit nemá, jsou zlatí uživatelé. A to, že administrace nechá dojít mezi zlaté i zjevné trolly – to není vada systému denních limitů pro jednotlivé kategorie.

Ono je dobré si, občas, i něco přečíst – minimálně pak nebudeš považován za blba. Ono kdybys mlčel, mohl bys být i považován za inteligentního! 🤦‍♀️

Kelt

Ono tě to přejde časem. Byli , jsou a budou takoví , co napsali jeden den i 10 otázek ale dlouho to nevydrželi.

cappuccino

Jsem pro!!!!

hard work

Denní limity pro jednotlivé kategorie:
Kategorie uživatelů Otázky Odpovědi Palce Hvězdičky
Registrovaný 3 5 5 5
Pokročilý 25 25 25 25
Bronzový 50 50 50 50
Stříbrný 200 200 200 200
Zlatý neomezeně neomezeně neomezeně neomezeně

Jenom když vidím tu tabulku, kdo by měl zájem poslat 200 otázek jako stříbrný uživatel za den? :D a potom někdo ještě víc? :D

hard work

Disraeli: Protože jde o nějakou vyváženost nebo smysluplnost. Trend je takový, že tu brzy může být většina otázek od jednoho člověka a to prostě nikdo asi nechce.

Filip84: Tak by měl být plošný limit pro všechny. Nechápu k čemu je někomu, kdo má nějaké zlaté ocenění to, že napíše 15 otázek za sebou – samo o sobě k ničemu.

Disraeli

Tak apeluj na adminy/vedení, když tě to tolik trápí. ;) My s tím nic neuděláme a mě osobně je to šumák.
Aspoň to tady trochu trochu žije.

hard work

Disraeli: OK, jenom mě to napadlo. Nechodím sem často a o to více si všímám, jak tu přibývá těch nekonečných řad otázek od stejného uživatele. Já bych s tím něco dělal, protože to je něco jako spam a ty otázky nemají ani větší smysluplnost. Logicky když někdo položí 20 otázek po sobě, tak v tu chvíli nepůjde o 20 hlubokých témat, ale spíš 20 věcí co ho napadne zrovna nebo co si vycucá z prstu. Znám jiné weby, úspěšnější kde admini jedou prostě pravidlo kvalita nad kvantitou.

Filip84

hard work: Neudělal bys s tím vůbec nic, jestliže bys sem chodil tak často jako zdejší administrace, tj. jednou za 14 dnů až 1 měsíc (v průměru).

Váš intellektuální rozměr bude asi tak podobný, takže: zablokuješ Rokia🤪, vytvoří si účet jako Hon Hloh. Než na to přijdeš, uběhne 14 – 30 dnů. Ok, zablokuješ účet Hon Hloh. Vytvoří účet Jan Jeliman. A tak pořád dokolečka dokola.

Nicméně, Rokio🤪 je 👌🤪, ovšem není zde největší problém. Rokia🤪 by stačilo tak 3× tejdně pojebat jak Saxanu a dal by (relativně) pokoj. Ten problém je tady jinde. A když za ty necelý dva roky, co tu chodím, nebyla s to administrace odhalit a zablokovat ani jednoho z XX klonů zjenteka🤪, obávám se, že administrace tohoto webu, minimálně v tomto směru, je poněkud nad jejich síly.

Ale, samozřejmě, to, že je někdo blbec vidí každý, krom toho, koho se to exaktně týká, že.

Takže: řešíš blbosti. Ty to nevyřešíš – administraci to nezajímá: celý příběh! 🙄