tableťák

Co snídáte po ránu, když máte „stažený žaludek“?

Zdravím, vždy mě trápily snídaně. Ráno se vzbudím a mám stažený žaludek, jídlo do sebe dostávám špatně. Zároveň ale chci dostatečný příjem, abych měl energii a zároveň neubíral na váze. Co snídáte vy? Co takové Smoothie, je to dostatečná náhrada za snídani?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdo pravidelně snídá, nemá ráno stažený žaludek a může se v klidu najíst. Snídám celý život čaj a k tomu nějaké pečivo s něčím.

Další odpovědi
anonym

Já když vstanu, tak taky nemám chuť k jídlu. Natlačit do sebe cokoliv je problém a je to pro mě skoro trest.

Mě funguje jednoduchá věc, snídat, až na snídani budu mít chuť a dostaví se hlad. Domov opuštím bez snídaně a najím se později, asi hodinku, někdy hodinku a půl od doby, kdy jsem vstal.

paul1

Každé ráno, bez ohledu na součastný zdravotní stav, nebo pocity, 1 až 2 dl vlažné vody jako startér.

Rokio

Ráno naopak hlad většinou nemívám, takže si dám něco malého (obvykle jogurt), nebo ani to ne.