pizlicka

Co snese kožená sedačka?

Koupila jsem sedačku z pravé kuže,je v domečku,stále zabalená,jeste nerozdelana z duvodu,ze nemam udelano na zimu topeni a bojim se,pokud topeni nebude do zimy hotové,ze se sedačka vlivem netopení poškodí.dělam dobře,ze ji nechavam tedy stále original zabalenou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím sice do čeho ta sedačka je zabalená, ale radši bych ji tak nenechával. V kůži jsou třísloviny, které stále pracují a obal by mohl udělat mapy. Pokud u vás nebude mrznout, tak by to kůži nemělo uškodit. Jinak obsáhlý pokec na to téma je v odkazu: http://fora.ba­binet.cz/view­topic.php?id=14680

Další odpovědi
Drap

Nemělo by se jí nic stát. Netopení kůži nepoškodí. Vlivem vlhkosti v zimních měsících by teoreticky mohlo dojít k částečnému poškození konstrukce sedačky. Záleží na tom z jakého materiálu je vyrobena a jak vysoká vzdušná vlhkost bude.

Xenka

Když jste u těch kožených sedaček, tak jakou byste doporučili prosím? Hledám nějakou fakt pěknou, kvalitní, co vydrtží.

MarkettB

Za nás doma můžeme doporučit značku Natuzzi, je to všechno vyráběno v Itálii, velmi kvalitní. Máme od nich právě koženou sedačku, obývací stěnu a 2 světla.

Xenka

To je Markéto toto? http://www.na­tuzzi.cz/ ?
Vypadá to moc pěkně. Dívám se, kde mají prodejnu, že bychom se zajeli podívat.

MarkettB

Ano to je ono . určitě se zajedte podívat. Mají to tam napsané, kde jsou ;)

Xenka

Byli jsme se tam podívat a byli jsme natšení, takže jsme si tam sedačku objednali 😉
Už aby tady byla