Kiki46473

Co si vybrát?

Budeme se stěhovat. Ale mám problém se školou. Do sve stare školy bych dojížděla hodinu, ale mám kroužek který miluji a nechci se ho zbavit jenže kdybych dojížděla do staré školy tak bych to nestíhala. Ale bojíme se jít do nové školy. Nechci aby v novém skole byla neoblíbenou. Ve sve škole jsem oblíbena. A proto se ptám. Jakou si mam vybrat? (Nova škola je asi 5 minut odo baráku kam se budeme stehovat )

Odpovědi
yuko

To je tezke. Nevim, kolik je Ti let. Pro Tebe by bylo nejlepsi zustat ve stare skole, kde mas sve kamarady, jsi tam spokojena, mas tam krouzek, ktery te bavi a v nove skole neni. Tak bud s tim rodice budou souhlasit a budes dojizdet do stare skoly a v den, kdy mas krouzek, tam rovnou zustanes, vratis se pozdeji. A nebo se budes muset prizpusobit, bude to pro Tebe pohodlnejsi chodit do nove skoly, ktere je za rohem, nemusis tak brzy vstavat. A najdes si podobny krouzek v nove skole. Pokud jsi oblibena ve stare skole, budes oblibena i v nove. Clovek bud je oblibeny mezi lidmi a nebo neni, at je kdekoliv – i v cizine:-))