Pokročilý

Co si o tom myslíte?

http://www.novinky.cz/… Jestli jsem z článku dobře pochopila, měly by být 14 dní prázdniny, 14 dní škola atd. Mě se to moc nelíbí, letní prázdniny se mě ještě pořád týkají, v létě mám vždycky brigádu a myslím, že na 14 dní by mě nikdo nevzal... Líbí se Vám to jako rodičům školních dětí? A pro ty,, co už do školy nechodí - líbilo by se Vám, kdyby to zavedli za Vašich školních let? Já jen teď doufám, že si pánové z Bruselu dají na čas a že to případně české ministerstvo školství zamítne.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak je vidět,pánové v Bruselu nemají asi nic důležitějšího k řešení.
Za ty prachy,musí vykazovat nějakou činnost.
Protože takové ty prkotiny/chudobu, nezaměstnanost, trestnou činnost,atd./, už mají vyřešeny,tak teď je třeba řešit věc, ze všech nejdůležitější-prázdniny.
Oni si ty své,určitě nechají v nezměněné podobě.

Další odpovědi:

Bronzový

Nebojte se, to u nás neprojde. Znám učitele, kteří chodí na dva měsíce na pracák, aby škole ušetřili a jak by tam chodili po čtrnácti dnech? Víte, co je to běhání a papírování!To máte:žádost, smlouva,zápočtový list, potvrzení ze sociálky, zdravotní pojišťovna...

Zlatý

Vzkaz pro VERKU: To myslíte jako fakt? Učitelé jdou na ÚP na dva měsíce,pobírají podporu,stát za ně platí sociální a zdravotní a oni,ti učitelé jsou vysmáti.Oni ušetří škole,ale okrádají poctivé daňové poplatníky. Hamba jim!!!

Já bych takovým lidem dal na ty dva měsíce veřejně prospěšnou práci nebo brigádu v zemědělství,aby věděli jak se vydělávají poctivé peníze.

Zlatý

to čo píše Verka ja pravda. Aj ja som mala termínovanú zmluvu a alikvotnu časť dovolenky mi radšej preplatili. Škola týmto spôsobom šetrila zo svojho rozpočtu 6-7 týždňov platu takéhoto učiteľa. Tým spôsobom mohli zvýšiť stav učiteľov počas školského roku o jedného. V ročnom prepočte to vždy vychádzalo bez šetrenia a bez míňania mzdového fondu, pri zvýšenej kvalite učenia...
nebola som z toho vysmiata, ale aj to je spôsob obživy
podľa návrhu na japonských školách bolo 3 mesiace škola-prázdniny-3m škola- prázdniny- 3mškola- prázdniny

Pokročilý

obojí má svoje plus a mínus

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2732
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.