Marty Koller

Co si o mně myslíte? Vím, že to nemůžete vědět přesně, ale co si o mně myslíte na základě mých otázek na odpovědi.cz?

Jaký jsem?

Nejlepší odpověď
annas

Proč vám záleží na tom, co si kdo o vás myslí? Jsou jen jejich myšlenky, které vypovídají jen o nich.

Možná máte nízké sebevědomí, nebo slyšíte kolem sebe, co by tomu řekli druzí lidé. Když se vám něco povede, myslíte si, že si nikdo nevšiml, že to, co jste vykonal, nestojí za nic.

Bojíte se, že když jste jiný, že vás nepřijmou do party? Neberte jejich názory osobně.

Přece jde o váš život, za něj jste sám zodpovědný, pokud dodržujete morální zásady atd.
--

Přece většina chce vídět jen to, co chce vidět, případě i slyšet. Pověst se šíří, posluchačů je vždy dostatek.

Další odpovědi
hapiky

Kdyby ses sám měl zařadit mezi ty nejlepší, dobré, průměrné, podprůměrné, či špatné, kam by ses zařadil?

Mr. Marek

Jaký jsi víš nejlépe ty. Proč se na to zde uživatelé ptají? Člověk by si měl být jistý sám sebou a nečekat na názory uživatelů webu. Neřeš to, maximálně můžeme ohodnotit tvé otázky.

zjentek

A jak máme čichat, co se ti OPRAVDU honí bembeřicí, krom prostorově jinak řešených holek? Si snad myslíš, že vyjadřování jako třeba ústní či psaný projev tě nějak určuje? Podle nějakých modelů třeba? Tak to tě vyvedu z omylu – ne ne ne! Jazyk je věda, stejně jako třeba fyzika a tvý fyzický proporce a schopnosti o tobě také vypovídají jen chabě. nebo jinak. Nebo jinak – obé je DOBRÁ KAMUFLÁŽ NA OKOLÍ! Jsme zvířata a máme celkem dobrý mimikry – pestrou škálu schopností, jak je projevovat.Kdybych já se měl soudit podle toho, co jsem tady za téměř deset let už „nablil“, včetně tady toho příspěvku, tak se můžu jít rovnou zastřelit, ověř si to na propfilu sám. Ale ne… jsou to jen MIMIKRY. To jsem se jen adaptoval na prostředí, v kterém jsem se zde vyskytl! (; Tož tak synku, tož tak. Nic ti o tobě nepovím, nemohu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.