natys

Co si o mně myslí?

Myslím že se líbím jednomu klukovi ze třídy ale nevím to jistě. Sedí přede mnou v první lavici já sedím v druhé pořád se kolem mně motá když si má vybrat s kym by seděl v příští třídě tak napíše s Danem a s mnou. Ale on se mně vůbec nelíbí co mám dělat??

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Neřešit to?

Další odpovědi
venkovan

Mám pozitivní informaci
Podobné problémy tě budou doprovázet celý život. v v domově důchodců. jednou to budeš ty, že se nebudeš k druhému hlásit, podruhé to bude zas naopak.
To je na tom životě zajímavé, že všechno je tak trochu zamotané.

rita19999

Bola by som zvedavá kolko máš rokov lebo asi súdim že tak 10?? Ale ked sa nepáči tebe tak načo to riešiš nechaj ho tak…