Lgee

Co si myslíte o umělém masu z labaratoře?

Je to novinka (z hlediska cenové dostupnosti) přijde vám to OK nebo špatné?

Odpovědi
elkon

Čím méně umělého do těla, tím lépe.

Ametyst

V laboratorních podmínkách všechno vypadá a chutná jinak než v průmyslovém měřítku. Laboratornímu masu, vypěstovanému z kmenových buněk, nevěřím. Nelíbí se mi ani představa, že budeme globálně zabíjet skot, protože stačí mít laboratoře.

aliendrone

Ještě jsem to nejedl. Ale protože dobře znám zkurvený havloidní dem(ent)kratický systém, tak od toho NEČEKÁM NIC DOBRÉHO. Jen nwm, „z které strany to přijde“. Ekonomické? Zdravotní? Jiné? Kombinace VŠECH? 😕

KriKriKri

Převynikající.

Drap

Ještě jsem neměl. Až ochutnám mohu teprve hodnotit.

df

Nápad to není špatný, ale jde o to, jaký to bude mít dlouhodobý vliv na naše zdravíčko. Škoda, že s tím nepřišli dřív. Já to na sobě testovat nebudu. Ať to testují na káňovi. Ten je laboratorní krysa🤓

df

krikrikri: smazali ti otázku. A zrovna, kdy jsem měl napsanou odpověď a odeslal jsem ti jí, tak už to nedorazilo. Kde je teď ta odpověď? Je odeslaná, ale nedorazila do cíle. Nenasralo by tě to? To jsou ale škramláci. A co kdybych teď napsal, aby je trefil šlak? Líbilo by se jim to? Asi ne, že.. tak to necháme bejt

KriKriKri

Hulváti, hlavně, že obdobné dotazy – třeba nyní od Filipa tu zůstávají. 😕 😕 😕
Dvojí metr? 😕 😕

Tonda Káňa

Jasně, trollové si notují, nic nového pod sluncem…