Co si myslíte o stránce travian.cz ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kedysi som hrával.
ťažký návyk, zbavoval som sa toho 2 roky.
kvôli hre som mal nastavený budík, platil si bonusy, ... ale - na druhej strane - postavil som div sveta (stal sa víťazom [presnejšie - bol som členom víťazného tímu, je to v prvom rade tímová hra]).

osobná skúsennosť - pokiaľ ste perfekcionalista alebo máte ambície, ste súťaživý a chcete vyhrávať, ... - nedoporučujem.

;-)

-- -- --

u travianu neplatí >Je to prostě hra.<

pokiaľ ho chcete zmysluplne hrať, musíte mu venovať v prvom rade čas, učiť sa špecifickú stratégiu (najmä súhra s ostatnými hráčmi) a musíte si uvedomovať zodpovednosť za spoluhráčov - vaša neprítomná podpora alebo neuskutočnený útok môže ohroziť desiatky, v konečne fáze hry stovky iných hráčov - a o tom je: vstávať v noci (bez ohľadu na rodinua povinnosti) na poslanie podpory (vojenskej, surovín), presne naplánovaného útoku, akcie, obetovať nejaké korunky na bonusy, venovať sa hre 25 hodín denne (i s prestávkou na obed) z počítača, mobilu, v kine, posteli, práci, aute, ... - môže s z toho stať závislosť, ktorej je ťažké sa zbavovať.

takže rozhodne neplatí >Je to prostě hra.<
je to závislosť.

Další odpovědi:

Bronzový

Je to prostě hra. Mě osobně se nelíbí, kdysi sem ji hrál.

Zlatý

Nezaujala mě, už jenom tím, jak je na ni všude otravná reklama.

Stříbrný

Zkoušel jsem to chvilku hrát, ale když to začalo vyžadovat, abych se kvůli tomu nechal budit o půl páté ráno, bez valné naděje, že se ubráním magorům, kteří to mastili na směny, pravděpodobně nezaměstnaným, nebo flákajícím školu, tak jsem se na to vykašlal. Vlastně je to kravina a buď nehorázný žrout času nebo zdroj stupňující se frustrace.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

@Quimby:

u travianu neplatí >Je to prostě hra.<

pokiaľ ho chcete zmysluplne hrať, musíte mu venovať v prvom rade čas, učiť sa špecifickú stratégiu (najmä súhra s ostatnými hráčmi) aa musíte si uvedomovať zodpovednosť za spoluhráčov - vaša neprítomná podpora alebo neuskutočnený útok môže ohroziť desiatky, v konečne fáze hry stovky iných hráčov - a o tom je: vstávať v noci (bez ohľadu na rodinua povinnosti) na poslanie podpory (vojenskej, surovín), presne naplánovaného útoku, akcie, obetovať nejaké korunky na bonusy, venovať sa hre 25 hodín denne (i s prestávkou na obed) z počítača, mobilu, v kine, posteli, práci, aute, ... - môže s z toho stať závislosť, ktorej je ťažké sa zbavovať.

takže rozhodne neplatí >Je to prostě hra.<

;-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.