annas

Co si myslíte o náhodných setkáních?

„Do našich srdcí jako do tramvají
nastoupí lidé a zase vysedají.
Přesednou mlčky na opačnou trasu
do jiných čtvrtí, do jiného času.“
Jiří Žáček

Nejlepší odpověď
quentos

Neexistují.

Každý, koho potkáme, pro nás má nějaký význam. Někdo nám třeba jen předá nebo zlikviduje energii.
Myslím, že kdo už se jednou dostane do našeho srdce, jen tak z něho „nevysedne“. Ale třeba je to jen naivní názor mladíka.

Další odpovědi
anonym

Kurňa to je pěkný a to nejsem básník. I život je jako kniha ve které si počtu bez brýlí.

martina1

Někdy je takové setkání milé,jindy člověk lituje,že nezvolil jinou trasu.Poznala jsem takto spoustu lidí a dozví se člověk spoustu věcí.Někdy si člověk mile popovídá při čekání u doktora,jindy v parku na procházce.