nikolkap

Co si myslíte o Leošovi Marešovi???

Jaký je podle vás:namyšlený,…
Doplňuji:
Mě se taky nelíbí ale chtěla bych vidět toho člověka komu se líbí

Nejlepší odpověď
kropitko

Že je to debil..to myslím mluví za vše,nestojí mi za to abych se tu o něm rozepisovala.
Doplňuji:
to Toruk,souhlasím s Váma,je to výborný moderátor,ale pořád je to debil.

Další odpovědi
Toruk

Leoš je velmi vtipný (pohotový), v kombinaci s jeho bezprostředností je vyjímečně zábavný. Jeho humor mám rád… nicméně sklamal mě v tom, že podvádí ženy a lže národu/ médiím. Dlouho jsem mu věřil, po té co se to provalilo, už ho nemám rád tak jako dříve.

quentos

přesně tak, namyšlený vymydlený frajírek, přijde mi jak sousto pro teplouše.

panenka

I když je Leoš Mareš velmi vtipný osobně ho ráda nemám.

anonym

Nic,je mi uplne lhostejny,beru ho jen jako moderatora,jenz se cas od casu vyskytuje v televizi,v radiu je lepsi.

pekynka

Typická oběť konzumu,ke cti mu ale je, že peníze vydělává sám svou houževnatostí.Se svým svědomím se musí každý porovnat sám a někdy je to dřina.

anonym

Že je to kretén a blbě v životě dopadne.

Zdroj: Můj rozum v mé hlavě.

BENYTA

Morálka na bodu nula,to jo.
Jako moderátor je jeden z nejlepších,při poslechu pořadu „Mrázek ústředna“,s Pa­trikem Hezuckým,mi tekly tělesné tekutiny nejenom coby slzy smíchu…

aramah

Nevadí, je vtipný a nic proti nemám Nikolkap.

Jahoda

Má sice smysl pro humor, ale nemám ho i tak ráda.

martina1

Jako chlap mě nepřitahuje,protože je malý a vyzáblý.Jako moderátor si myslím,že je opravdový profesionál a ty prachy co má…Určitě jsou vykoupené stresem a jinými starostmi.Jinak obdivuji všechny lidi,kteří se umí vypracovat.

oskar

Je v balíku,ale můj idol to není.

ReHu

Můj názor je ten, že co se týče humoru, tak už mu asi došel. Opakuje se a jeho vtípky mi už nějakou dobu vtipné nepřipadají.
Těží z předešlých dob.
(Proč byla otázka tak brzy uzamčena?)