Wareg

Co si myslíte o „kultovním“ filmu Pulp Fiction?

Dobrý den,

osobně nechápu, co je tak úchvatného na Tarantinovském snímku „Pulp Fiction“, že o něm spousta lidí mluví v superlativech a nedá na něj dopustit. Setkal jsem se se silnou verbální agresí, kterou jsem svým způsobem „vyprovokoval“ tím, že jsem dal najevo svůj názor, a to ten, že mi daný film nic moc neřekl a nechápu, co je na něm tak skvělého a hlavně „kultovního“? Mám pocit, že se jedná o tzv. „stádový“ film. Kdo jde se stádem a nevyčnívá z řady je IN, kdo se liší, zaslouží pohlavek!

Co se vám na tomto filmu líbí / nelíbí?

Nejlepší odpověď
BENYTA

Souhlasím s vámi,skvělý je hereckým obsazením,ale kultovní je pro mě spíš Woody Alenn,nebo Monthy Python…

Další odpovědi
panenka

Viděla jsem ho jednou v televizi a abych řekla pravdu nelíbí se mi.

kupkina

nelíbí se mi ten anglický název

Rascal

Především je tam vynikající výběr hudby. Pak se mi líbí, že je tam několik typů postav a myslím že „každej“ si tam najde tu svou oblíbenou. A o hvězdným obsazení ani nemluvě… :o) mě se film líbí.

anetadela1

Tenhle film jsem musela vidět asi 3×, abych ho pochopila. Do tý doby jsem si o něm myslela zhruba to co vy :)