Musa7

Co, si myslíte o chlapovi, který by svou ženu poslal na potrat?

Nejlepší odpověď
Kepler

Podle mně by to mělo být na vzájemné dohodě. Pokud by to tak nebylo, chlap do toho nemá co kecat.

Další odpovědi
Edison

Nic. To jsou věci mezi ní a jím. Záleží na okolnostech a jejich vzájemném vztahu a (ne)dohodě.

Autista

Záleží na okolnostech.

DoTazatel

Blbec, vždyť o to v životě jde, ne? O ty děti. Potraty jsou kraviny (možná pro feťáky a pro chudé – extrémně zadlužené lidi. Pro normální lidi ne).
Navíc ona do toho má taky, co mluvit – rozhodnutí není na muži (i když by to mělo být rozhodnutí obou, je to hlavně na té ženě – to ona by ho nosila, porodila a pak zřejmě i sama vychovávala, kdyby ten chlap nechtěl).

Lišák24

No, pokuď by to byl třeba někdo z příbuzných nebo násilník ten chlap, tak ano, ať jde na potrat, ale jinak ne. Jinak by o tom měli rozhodovat oba.. a hlavně ta žena, která to bude vychovávat.
PS: A víte že někdy po potratech se už třeba i nemusí míti nikdy děti..?