dust8

Co si myslíte o českém filmu: Příběh kmotra?

Nejlepší odpověď
Rokio

Tento film jsem neviděl, ale znám americký film Kmotr. Také jsem hrál PC hru Mafia a Mafia 2.

Pokud si film Příběh kmotra neviděl, tak tento český film má dobré recenze, pokud ho budeme posuzovat na základě recenzí na webové stránce csfd.cz (Česko-slovenská filmová databáze). Doporučuji se na něj podívat, pokud tě zajímají příběhy z gansterského prostředí.

Další odpovědi
elkon

Když se chceš na něco zeptat, tak se nauč psát. Ale ono je to nakonec jedno, stejně se ptáš na hovadiny.

annas

elkon, tu chybu jsem udělala já. Opravovala jsem velké K, stalo se.

ad dust, omlouvám se.