larios22

Co si mám o tě odpověďi myslet??..

Kamarádka mi psala že ji je špatně zevnitř jakože je smutná atd. Já nevěděl co ji na to napsat tak jsem napsal holce které se líbím že co ji mám na to napsat. A ona mi na to odepsala"jak to mám vědět?.." co si o ní mám myslet že žárli ?? Jak to mam pochopit ??..
Ps: ta holka se mi taky líbí..
Doplňuji:
nevím no.. teď mě spíše zajímá co napsat té co asi žárlí..

Nejlepší odpověď
anonym

Máš v těch kolkách, co se ti líbí, nějaký přehled?
Zapamatuj se pro příště, že jedné holky se ptát na druhou je totální neomalenost a chyba. Ty snad děláš něco takového proto, aby se milé slečny kvůli tobě servaly?
Pokud ti nějaká slečna vylévá své srdíčko, tak se s ní o jejích citech a pocitech buď bav a snaž se upřímně pochopit, o co jde, nebo ji zcela srozumitelně pošli do háje.
Je otázka, kdo z vás (jestli počítám dobře tak tří) je vlastně ta slepice. Slepičit jedné holce to, co ti napsala druhá, to je totiž o slepičí prdelce.
Řeknu ti, že stát se něco takového mně, a dozvědět se to, tak by ses asi pár dnů nenajedl.
P.s. takové chování se mi opravdu hodně nelíbí…
Doplňuji:
K tvému doplnění také doplňuji: už jsi to „vylepšil“ jak se dalo. Prosím tě, nespěchej s nějakými reakcemi. Je vidět, že ještě vůbec nevíš, jak zlé dokážou být dnešní mladé holky.
Udělej si nejdříve jasno v tom, která se ti líbí víc. Ber ale v úvahu i to, se kterou si víc rozumíš. Chodit s holkou, u které se budeš muset pořád doptávat, co její slova měla znamenat, to není výhra, ale blázinec. Dopřej si hezký čistý vztah, který vás oba bude těšit.

Další odpovědi
mojitek

možná žárlí,ale hlavně to bude s největší pravděpodobností -slepice-

marci1

Musíš si v tom udělat pořádek. Přece nebudeš čekat, která Tě bude chtít.Ty se rozhodni, kterou by jsi chtěl. 🙂