Avatar uživatele
Ducher

Co si kupujete v supermarketu/ve­cerce?

Zajima me muzi i zeny. Jestli jste rodina tak piste za sebe co kupejete. Diky! Chodim do hrusky a nevim co si koupit aby me to chutilo, pokazdy si koupim neco nechutoveho nebo nic moc chutne. Konkretne co si kupejete a myslim tim potraviny. Kazdou zvlast. Jestli nechcete psat. Nepiste.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2526 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Kupuji si co potřebuji. Dnes rajčata, meloun, chleba a rybičky. Včera vepřovou krkovici, máslo, špek, okurky. Více si toho bohužel nepamatuji.
Jo, málem jsem zapomněl včera ještě kávu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Většinou potraviny. Občas oblečení.
Když ti od Hrušky nechutná, nakupuj v jiném obchodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Většinou potraviny a drogerii, občas průmyslové zboží, výjimečně textil a oděvy.
Chodím do Kauflandu a do Globusu. V Globusu bývají věci chutnější, zejména jejich pečivo a masné výrobky.
Ve večerce jen výjimečně, sortiment je stejný jako v Kauflandu ale o hodně dražší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Tak různě, vypisoval bych všechno do večera. Mezi nejčastější patří: maso (kuřecí,krůtí,ry­bí,hovězí, vepřové), vajíčka, zelenina (mražená i čerstvá), fazole v konzervě, kysané zelí, pivo/cider. Stačili by mi první 3 vypsané potraviny, to dělá 90% mého jídelníčku- je to zdravé a chutné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

U nás žádná Hruška a ni Žabka není… Jen Vietnamci. Ti mají hlavně zboží nakoupené ve slevách v místních supermarketech, drogerii a balené sladkosti často z Německa
Tesco má do 22 h, tak chodím/se tam. Pečiva už čerstvého mnoho není, Zelenina a ovoce je většinou všechna, ale zbytky (doplňuje se čerstvě přivezené z kamionu až ráno),to v akci je vyprodáno.
Kupuji co je třeba, někdy běžný nákup (je tam klid a málo lidí).
To, co si vyberu mi chutná, hlavně, když se oak něco doma uvaří a upeče ;).
Co mi nechutná a o co nemám zájem, nechávám v regálech.
🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek