Ducher

Co si kupujete v supermarketu/ve­cerce?

Zajima me muzi i zeny. Jestli jste rodina tak piste za sebe co kupejete. Diky! Chodim do hrusky a nevim co si koupit aby me to chutilo, pokazdy si koupim neco nechutoveho nebo nic moc chutne. Konkretne co si kupejete a myslim tim potraviny. Kazdou zvlast. Jestli nechcete psat. Nepiste.

Odpovědi
Drap

Kupuji si co potřebuji. Dnes rajčata, meloun, chleba a rybičky. Včera vepřovou krkovici, máslo, špek, okurky. Více si toho bohužel nepamatuji.
Jo, málem jsem zapomněl včera ještě kávu.

nyjono

Většinou potraviny. Občas oblečení.
Když ti od Hrušky nechutná, nakupuj v jiném obchodě.

dubraro

Většinou potraviny a drogerii, občas průmyslové zboží, výjimečně textil a oděvy.
Chodím do Kauflandu a do Globusu. V Globusu bývají věci chutnější, zejména jejich pečivo a masné výrobky.
Ve večerce jen výjimečně, sortiment je stejný jako v Kauflandu ale o hodně dražší.

Tw!st

Tak různě, vypisoval bych všechno do večera. Mezi nejčastější patří: maso (kuřecí,krůtí,ry­bí,hovězí, vepřové), vajíčka, zelenina (mražená i čerstvá), fazole v konzervě, kysané zelí, pivo/cider. Stačili by mi první 3 vypsané potraviny, to dělá 90% mého jídelníčku- je to zdravé a chutné.

da ny

U nás žádná Hruška a ni Žabka není… Jen Vietnamci. Ti mají hlavně zboží nakoupené ve slevách v místních supermarketech, drogerii a balené sladkosti často z Německa
Tesco má do 22 h, tak chodím/se tam. Pečiva už čerstvého mnoho není, Zelenina a ovoce je většinou všechna, ale zbytky (doplňuje se čerstvě přivezené z kamionu až ráno),to v akci je vyprodáno.
Kupuji co je třeba, někdy běžný nákup (je tam klid a málo lidí).
To, co si vyberu mi chutná, hlavně, když se oak něco doma uvaří a upeče ;).
Co mi nechutná a o co nemám zájem, nechávám v regálech.
🙂