Kelt

Co se změnilo s agentem 007?

Vzpomínám si, že jsem doslova žral Bondovky, Sean Connery a další byli prostě skvělí, i když film není filmově ani obsahově nic moc. Scény byly jednoduché. Chci říci, že dnešní bondovky jsou mnohem propracovanější, nákladnější než ty starší, ale přitom nemám pocit, že jsem o něco přišel.
Není to tím, že existuje maximální počet akci, které může člověk sledovat, jako je počet zastřelených nepřátel, počet výbuchů a rozbitých aut, rvaček, protože, když se něco překročí, už to není zajímavé?

Odpovědi
Questman

Něco na tom bude. Já vždycky tyhle přestřelky využíval spíš jako pauzu na WC nebo je přetáčel. Mě prostě nikdy zajímavé nepřišly ale když je přetáčím dnes, tak mi zbude tak 10% filmu a to by děj musel být kurde pecka aby ten film pořád stál za zhlédnutí. ..což většinou není

huxa

Vím, co se změnilo v mém pohledu-hlavní postava. Už to není ten James Bond „zatřepat nemíchat“ alá Britský gentleman z osmdesátých let, ovšem jen nějaký podlý dvojitý agent Německa.

Pepa25

Náhodou, mně se Skyfall líbil, IMHo to není nějaká super akčí střílečka …