zjentek

Co se vlastně na Ukrajině změnilo k lepšímu od roku 2014, kdy všichni také prozápadně jásali?

Matně si vzpomínám na nějaké boxery a jiné tvrďáky no ale k pokroku bylo k dispozici až dosud přeci jen 8 let to není tak málo ukázat světu své kvality.

Odpovědi
Viktorie II.

Mají ze Západu zbraně, heč.

plebs

Pokud mluvím s Ukrajinci tak k horšímu Majdan se povedl na př. ve vládě usedli tři cizí státní příslušníci dokonce vícepremiérkou se stala občanka USA a v krátké době se jednalo již o UA občany.

da ny

Po Majdanu, proruskou vládu vystřídala protiruská.
Ať hledám, jak hledám, nic nenacházím.
Jen ambice, být součástí EU a nacpat se bez tady, místními složené kauce/záruky, pracovního povolení a bez povolení k pobytu k nám a dále na Západ. ;D
(To NATO asi primárně nebylo z jejich hlav). Národy se rozdělily.
Objevila se agrese ukrajinské armády, proti ruskému lidu 2 republik (přecážná většina). Kdy, údajně eskaluje nacistické napětí proti těmto lidem. Omezování, příkazy, zákaz používání mateřského jazyka nejen ve školách a na úřadech, ale i v obchodech.
Separatisté, osmiletá občanská válka
Kyjev nezasedl ani jednou k případnému jednání s lídry republik o možné federalizac. Nejvyšší Ukrajinský soud „nařídil, vykašlat se na výsledky referenda“ a přání obyvatel Donbaských republik.