Inquirer

Co se stane, pokud nepůjdu volit?

Pokud nepůjdu volit vůbec, případně vhodím svůj nevyplněný formulář, jaké straně bude můj hlas započítán?
Teoreticky by neměl být žádné, prakticky si tím nejsem jist.

Odpovědi
krpik

Žádné straně. Lístek bude neplatný. A pokud nepůjdeš volit, tak se nic nestane. Možná tak před 35 lety by k tobě přišli domu pan nebo paní s pionýrama, abys hodil hlas rudé straně.

marci1

Nebude započítán žádné, ale jak tvrdí pan prezident: „Lidé, kteří nejdou k volbám, podle jeho soudu ve skutečnosti hlasují. „Kdo nevolí, volí, ale neví o tom. Jeho propadlý hlas se přerozdělí mezi ty subjekty, které dostaly nějakou podporu voličů,“ řekl Zeman.“ 🙂

Zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-politika/418469/ze­man-nechcete-jit-volit-zaslouzite-pokutu-je-to-vyber-nejmensiho-zla.html

Kryšpín

Správná odpověď marci a ještě milované strany a jejich slibotechnové se rozdělí o tu miničást grošů, aby strany nezchudly