Kerynka

Co se stane když na blondatou hlavu dám hnědý přeliv vymeje se to úplně do blondata nebo tam něco málo z hnědé zůstane?

Odpovědi
mosoj

Vymeje se to úplně do duta.

bububabu

Asi záleží jaký odstín hnědé máš na mysli. Jestli bude světlejší tak by výsledek mohl být i do rezava. A vymeje se jen když použiješ smývatelné barvy.

Nika90

Já jsem si své vlasy několik let odbarvovala Palettkou A10 a když už mě to přestalo bavit, chtěla jsem vlasy sjednotit se svou přirozenou barvou, která je středně hnědá. Zašla jsem v dubnu ke kadeřnici na přeliv od Lorealu. Přeliv jsem měla hnědý a postupně se samozřejmě vymýval, nicméně od dubna jsem u kadeřnice nebyla a barva vlasů je stále super. Je světlejší, už se nevymývá. Tam, kde jsem měla odbarvené vlasy na světle blond mám teď světle hnědou, tam, kde jsem měla při přelivu své odrosty mám středně hnědou. Takže já jsem spokojená, bála jsem se, že skončím zrzavá nebo znovu blond, ale nestalo se, takže přeliv můžu jen a jen doporučit!