LoveyLove

Co se může dělat všechno od 15 let?

kromě sexu , řízení? Může se i kouřit? Akorát jsou cigarety neprodejné od 18 let.Nebo se mýlím?

Nejlepší odpověď
cukrar

pomáhat kamarádům, rodičům, vzdělávat se pro další život a hlavně užívat si života…

Další odpovědi
arygnoc

baviť sa, poznávať svet (čítať, chodiť na dokumenty), poznávať nástrahy života, užívať si to, učiť sa.
Chlast a cigarety prinášajú chvíľkový zážitok a riziko návyku, v neskoršom veku i zdravotné či sociálne problémy (alkoholici), drogy nebezpečie (zdravie, spoločenské opovrhnutie, kriminál).

Michal Kole

Kouřit se může až od 18.

S tím sexem je to „složitější“, protože při sexu vzniká dítě a otěhotnět v 15 …