Jose1f

Co se konkrétně rozumí pod hydraulickou zkouškou otopné soustavy?

Tento pojem, hydraulická zkouška otopné soustavy, se vyskytuje ve 2. výzvě programu Nová Zelená Úsporám a náklady na tuto zkoušku vynaložené se počítají mezi tzv. způsobilé výdaje, čili dostane se na ně dotace. Nikde se mi však nepodařilo zjistit, v čem ta kontrola spočívá, k čemu prakticky slouží a co se jí myslí.
Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
mosoj

Viz. B5.

http://www.no­vazelenausporam­.cz/dolozeni-realizace-podporovanych-opatreni-pokyny-pro-zadatele-BD/

Děkuji.