Co se děje, když rodiče vůbec nechodí svým dětem na třídní schůzky? Je z toho pak nějaký problém?

Odpovědi
Drap

Nejsou rodiče informováni. Jinak se nic neděje. Pokud je dítě problémové, tak si rodiče do školy pozvou písemně, nebo hned pošlou sociálku. Pokud dítě neprospívá, tak se to dozví až na konci školního roku, když dítě propadne. Jinak se nic neděje.

ivzez

To je případ od případu jiné.
Rodiče „bezproblémových“ dětí na třídní schůzky většinou chodí.
U „problémových“ se situace řeší podle toho, o jaký problém jde.