aramah

Co s tím mám dělat?

Chodí mi pošta která mi nepatří,už jsem byla i na poště ale vždy si převzali zásilku a nic.Opakuje se to docela často,když znám adresáta tak doručím.Co když to nedoručím? Budu mít problém?

Nejlepší odpověď
Marsyas

To, že pošlou zásilku nebo dopis vám a ne tomu, komu doopravdy patří je jen a pouze chyba pošta. Bylo by na hlavu, kdybyste za doručení zásilek či dopisů přebírala zodpovědnost.

Další odpovědi
led

ak sa vám opakuje doručovanie nesprávnej-nevyžiadanej-spamu pošty napriek upozorneniu, podajte sťažnosť na doručovateľa. Doručovateľ si neplní svoje pracovné povinnosti.
Za nedoručenie pošty nemáte žiadnu zodpovednosť, nechajte ju prístupnú na schránkach

mosoj

Problém by měla mít hlavně pošta. Také se mi to párkrát stalo. Chce to říct na poště tomu správnému člověku.
Bývaly časy, kdy jsem na poštu chodil vyloženě s odporem. I dnes, když nemusím, tak tam nejdu.
Já jsem ještě zažil časy když se na balík nesměla použít jiná lepicí páska než papírová a kdy po mě chtěli abych sám sebe za 50 Kč zplnomocnil, že si mohu sám sobě vybírat poštu.
Peníze brali jen do 16. 00 a když jsem se trochu zdržel v práci měl jsem smůlu.
A ty anábáze když se posílal balík o hodnotě víc jak 2000 Kč. Spoje přelepené lepenkou a podepsané. Provázek v jednom kuse a já nevím co ještě.

Když to spadlo pod ČSOB dost se to zlepšilo.