Co říkáte na tuhle novelu zákona?

Díky za odpovědi.
http://www.de­nik.cz/ekonomi­ka/novela-zavadi-povinne-ruceni-pro-malotraktory-a-motokary-20151018.html

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, souhlasím*. Lidi už neví na čem by na zahradách, sadech a polích jezdili. Nějaký zahrádkář ti přejede krtka, který stál na přechodu mezi záhony a nikdo ti nic nedá a tak se to bude plnit z povinného ručení!

  • Samozřejmě že nesouhlasím, je to blbost, ale určitě projde! Chudáci invalidé na vozících.

Další odpovědi
anonym

na to by stačila pojistka na škody způsobené z nedbalosti a samozřejmě nepovinná. když někomu ublížím a nejen sekačkou, tak to prostě zaplatím. nakonec by ta pojistka nemusela být vysoká, když vezmu kolik jezdí sekaček a kolik se stane škod.

AmazedWolf

Další diktát ze strany EU.

hanny 2

To je fakt drsný,už neví,jak by ty lidi „vobírali“!

cochee

Mě by spíš zajímaly takové detaily kolem praktických důsledků té novely. Například, kdo to bude kontrolovat, to budou muset poldínci získat povolení k domovní prohlídce, jinak je na pozemek ke kontrole sekačky nepustím. Dále, jak poznají, jestli jsem na ten malotraktor nebo minikáru to povinné zaplatil, to se jim budou přidělovat RZ? Co bude na zelené kartě, jestli nedostanu RZku – fotka té káry? Jinak souhlas s barbakanem, nejvíc to ods**ou invalidi.

Jeden jediný případ nějakého ožralého Slovince a na základě toho rozhodly ty zpuchliny z Evropského soudu, že celá Evropa bude podle toho cálovat? Ještě by mě zajímalo, kolik států EU skloní hrb jako my (resp. naše volená garnitura) a kolik to bude ignorovat, jakože by to nebyl první ani poslední případ.

Nejvyšší čas z té EU vypadnout.

JájsemRaibek

Pak jsou tu ještě kola, koloběžky a tříkolky. Ale podle mého názoru by nebylo na škodu třeba na ta kola povinné ručení zavést, protože je dost nehod, kdy škodu způsobí cyklista. Ale co se týče různých zahradních traktůrků, tak to je pitomost.
Navíc ani na auto nemusí být pojistka, pokud s ním jezdím mimo veřejnou komunikaci-na své zahradě, tak proč by měla být na traktůrky.

anonym

Jugar, ses uklik, neee?