_136

Co říkáte na to, že poslanci odmítli prodloužit nouzový stav do 16. 3.?

Hrozí tímto kolaps zdravotnictví a hrozba nákazy obyvatel ČR? https://www.bles­k.cz/clanek/669195

Nejlepší odpověď
jirka F

No je to katastrofa úplně ve mně hrklo co bude dál buď budou lidé páchat sebevraždy nebo budou žít v hrozném strachu?

Další odpovědi
Pepa25

Mám daleko horší zprávu: podle průzkumu (viz odkaz) „až 45 procent Čechů považuje epidemii koronaviru jen za mediální humbuk a ovlivňují ji tajné organizace“. Tím se rýsuje, proč jsme na tom hůře než všichni kolem, i když opatření máme podobné.

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/pruzkum-who-chovani-cechu-behem-pandemie_2102101449­_btk

aliendrone

Už jsem unaven z doblba vysvětlování. Jedni blbci tvrdí, že Covid neexistuje, další v něm vidí „Variolu na kvadrát“ a přitom se dnes už celkem dobře ví, že pravda je někdě mezi tím, především ale jde o to, jak si pořádně NAHRABAT a JAK to zdůvodnit. :(

Pepa25 >>> Humbuk to opravdu JE! Hůře na tom jsme proto, že vláda když měla něco dělat (pokud to myslela doopravdy s tím „bojem“ jako to dělali JINDE), tak nedělala NIC, to je celé. Jinde to dusili, my jsme NAOPAK popustili opratě a naše situace je PŘIROZENÝ DŮSLEDEK.

Myslím, že Covidu je úplně fuk, jestli na něj někdo věří nebo ne a šíří se podle toho, JAK mu to umožníme. A u nás se mu toho dovolilo MNOHEM VÍC, než jinde (to víš, byly volby atd.), tak jednoduché je vysvětlení naší situace. Víra/nevíra lidí s naší situací NEMÁ co dělat. V Bělorusku na Covidhumbuk „hodili bobek“ (nemají prachy na kraviny) a STEJNĚ se prd děje. :)

A že se tím humbukem „zachránily životy“ (o čemž nepochybuji) těch, kteří TAK JAKO TAK stříhají metr ve frontě na zubatou – inu to je pěkné. Sláva, neumřeli na Covid, takže jim zbývá popřát luxusní život. A o tom, že je určitě, ale URČITĚ čeká „lepší příští“ – na stará kolena je přeci každý další den lepší a LEPŠÍ (počínaje zítřejší celodenní brutální pařbou v baru a poté gruppensexem-swingers párty až do 4 do rána – to proto, že v 6 začínají výstup na Mount Everest, tak aby něco naspali). Asi jen já mám se stárnutím potíže a jen má prognóza je, že lepší už to NEBUDE. :(

NJN, tak to chápu, že mně je Covid ukradený (na něco chcípnout tak jako tak musím), s takovou výše psanou perspektivou budoucího bych se o svůj živůtek také bál a kálel maggi v kostkách. ;)

Tož tedy „zachráněným“ mumiózním bobkařům (mladých se totiž Covid prakticky NETÝKÁ!) blahopřeji a přeji MNOHEM příjemnější chcípání na rakovinu (s Alzheimerem nebo Parkinsonem) s pár kolečky chemoterapií, hlavně že je ten strašný Covid nedostal, tím to FAKTICKY VYHRÁLI. :D :D :D

Nemocnice jsou PLNÉ hypochondrů – pochopitelně. Berou kdekoho jako „vážný případ“ – jen jestli to nebude tím, že chtějí VYREJŽOVAT prachy co to jen jde. A to se DAŘÍ – právě kvůli VELICE štědrým dotacím za každého hospitalizovaného „Coviďáka“. Stačí mít Covid a „teplůtku“ a nemocnicím se prachy jen sypou. :(

Jo to když ti ufiknou kus plíce, tak třetí den po operaci teplota neteplota > HYBAJ se doléčit domů, za tebe simulante příspěvek nedostaneme! Ale to je jen „maličkost“, to Covid- to je ta "správná"kakak­strofa. :D ;)

Tak nějak jsem mimo. Většina z těch co znám by pro své potomstvo i dýchala, ale naše generace asi už ne. Zanecháme po sobě astronomický státní dluh, zlikvidujeme doposud prosperující potomstvo (už dnes někteří páchají sebezvraždy kvůli ekonomickým dopadům – pozůstalí jistě nesmutní, naopak jásají, hlavně že se „bojuje s Covidem“) ve jménu výše popsané „lepší budoucnosti“, která čeká na někoho z mumií pár let, na mnohé spíš jen pár měsíců a na někohu třeba jen DNÍ! Hurá, ať žije skvělá budoucnost mumií, ostatní ať táhnou do pekla!

No nic, bohužel mne zítra celodenní pařba v baru NEČEKÁ, ani gruppensex, o výšlapu na Everest a dalším „lepším příštím“ nemluvě. Tudíž si jdu namazat „vrzavé koleno“, sezobnu bobuli na cholesterol a šlehnu inzulín, abych zítra byl vůbec k něčemu. :( Nicméně…

STEJNĚ by mne zajímalo, CO „potenciálně zachránění“ před BUBUBU Covidem by řekli této paní https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/adost/zivo­ty-v-ohrozeni-skutecnost-je-jina-nez-tvrdi-vlada-v-cr-se-rusi-i-onkologicke-operace-64131062 (o tom jaký má na CovidHUMBUK názor neSöröšovská mladší generace již LECCOS VÍM). Takže milí „rizikoví“ – nasaďte si Pampersky, protože JE FAKT, že Covid tam venku někde JE a brousí si na vás zuby! Ještě že jsem Alien, být člověk, tak bych ze sebe musel BLEET! A hlavně TLESKEJTE idiotskému počínání a nadávejte jeho „nezodpovědným kritikům“, další „rouškovné“ jistě dorazí i s pytlíkem koblih! :(:(:(

Mc Merkurion

… se to dalo čekat …
… bude veselo …
… neboj, voni něco vymyslej …
… udělali to schválně >>> nemaj už prachx na kompenzace, proč asi ten humbuk na oko s přemlouváním …

Ametyst

Snad už bude povinná školní docházka opravdu povinná.

elkon

Jsou to tupci, stejní jako ti, co nedodržují pravidla.

led

Zle je keď politici nehlasujú podľa svojho vedomia a svedomia, ale podľa príkazov rodnej strany a s ohľadom na popularitu u voličov. „Nejde tu o zdravie ľudí, to sa len tak navonok tvárime, čo ma je po nich, keď mám svoj príjem z peňazí voličov, zo skrytého podnikania (snaď ma tá poloslepá tetka zo Zastrčeníc, čo je napísaná miesto mňa, neprezradí), pre rodinu môžem získať lukratívne miesta… Predĺžiť núdzový stav? To si nemôžem dovoliť, aby mi pracovníci brali peniaze zadarmo, firma nezarába a ani ja z toho nič nemám! Vy ste niečo hovorili o zomieraní na Covid? Čo ma je do toho! Ja som zdravý a jesť mi chutí…“ z myšlienok fiktívneho poslanca fiktívneho štátu

dodatok na odpoveď paul1 správny odkaz na československú mutáciu:
https://www.top­ky.sk/cl/10/20­58077/Je-tu-ceskoslovenska-mutacia-koronavirusu--Podla-nasich-vedcov-sa-rozsirila-aj-do-sveta

autacek

Myslím, že Babiš nenechá věc náhodě a v neděli večer vyhlásí nový stav nouze.

dudu

Měli by požádat o stáž v Kocourkově, aby se tam něco přiučili. Pokud existuje účinná bariéra proti nebetyčné blbosti, pak ihned poslaneckou sněmovnu neprodyšně izolovat.

plebs

Je to jejich moudré právo budou volby tak je zapotřebí polovině národa vyhovět, poněvadž bez fitek, hospůdek, lyžovaček, Pechtle mejtlíků a pod. se nedá žít.
Jenom je zapotřebí tlačit více na poslance je tam několik návrhů na uzákonění k držbě sušené marjánky / jenom 1 kg / zakoupil bych jí prarorodičům nechť si také trochu užijou, poněvadž přechod z fetkového blouznění na covida je jednoduší.

paul1

Myslím si, že vláda vyhlásí nový termín nouzového stavu. Je tady nová mutace – československá!

Zdroj: read://https_w­ww.topky.sk/?ur­l=https%3A%2F%2Fwww­.topky.sk%2Fcl%2F1­0%2F2058077%2FJe-tu-ceskoslovenska-

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

paul1, správny odkaz na československú mutáciu:
https://www.top­ky.sk/cl/10/20­58077/Je-tu-ceskoslovenska-mutacia-koronavirusu--Podla-nasich-vedcov-sa-rozsirila-aj-do-sveta

Ametyst

V celé Evropě kromě ČR a Británie děti nepřestal chodit do školy,ale Češi mají nejhorší výsledky nákazy koronavirem. Otevřené školy situaci nezhoršily. Takže problém asi nevyřeší zavřené školy, kdy to těm v Praze dojde?

Pepa25

Jinak pro pořádek ještě odpověď: v pondělí se nestane vůbec nic. A po týdnu budou popírači na koni. Ale potom … ! Anebo také ne. Epidemie zrychlí, ale snad ne moc. Ta zodpovědnější polovina národa bude zodpovědná pořád. Do toho budou vyhlašována opatření regionálně, jestli do teď v tom byl zmatek, tak teď bude přímo maglajs ☹

Mc Merkurion

@Pepo, ty děláš, jako by to pro tebe byla novinka … každej přece ví, že to práškovali těma chemickejma letadlama, aby nás mohli při očkování očipovat … povídala to Kelyšová, a ta ví všechno !!!

led

Mc Merkurion, to práškovanie… a ten prášok už nie je vopred upravený tak, aby sa nemuselo čipovať? Ale ľudia hovoria… aha, to som nemala, tak už mlčím. Siví páni, to nie ja, to on, ona, ono, ale nie ja…

Ametyst

Jirka F.: Sebevraždy páchají teď. A umírají na jiné choroby, protože se péče zredukovala na třetinu.

Pepa25

Doporučuju vytáhnout hlavu z písku nebo jiné hmoty, kde ji máte, a jít se podívat před nejbližší polikniku a pak můžete hlásit, jestli tam venku na chodníku umírají lidé, které někdo odmítá léčit …