rrihamirek1

Co rikate na tento vystizny politicky mem? Napiste mi to do komentaru.

Odpovědi
Dvorní šašek

Tomio Okamura je jeden velký politický meme.

Ametyst

Fiala : “ Jsem nevinnej, vždycky jsem byl a budu nevinnej.” 🙂 Lidi to nezajímá, chtějí vědět konkrétní kroky proti drahotě a ekošílenství.

Schluker

Rikam, ze to neni mem 😂

anickakocick

To je od Okamury, ten moc rozumu nepobral. Já bych volila Babiše stejně jako moji rodiče a vlastně celá škola, když jsme volili ve škole školní volby.

rrihamirek1

kocicko kdybys nekritizovala okamuru dostsnes palec i za toho babise

anickakocick

Ty jsi nějakej vlastenec, ne? 😁🤗🇨🇿

rrihamirek1

Ano dusledny vlastenec

anickakocick

A jak se to pozná?
Jinak vidím, že jsi vzhůru už od 5 nebo 6 😆😁🤣

rrihamirek1

z lasky k narodu, obhajovani zajmu pro obcany cr a nasi zemi a ne pro diktat z bruselu. ano vstavam brzy do zamestnani.