dabel

Co říkáte na svoji tchýni?

Doplňuji:
Já mám suprovou tchýni na kterou bych nedala dopustit.Pokecáme si máme stejné názory,neni to žádný pedant atd.Je to dobrá babička.Tímto chci mé tchýni poděkovat zato že mi dala jejího syna a že jsme rodina která drží při sobě a má se ráda.Věř že Tvého syna budu mít vždy v srdíčku a nikdy mu neublížim

Nejlepší odpověď
hanulka11

Měla jsem hodnou tchýni ,nikdy jsem si nemohla stěžovat .

Další odpovědi
Miroslavst

Co říkám na svou tchýni? To samý co na uzený. Obojí je nejlepší studený :D

panenka

nemužu si stěžovat jsem se svou tchyní spokojena

hanjimka

Vidíváme se asi 5× ročně.Naštěstí se k nám nemá jak dostat.Když ještě jezdila autem to bylo horší,je magor na pořádek a tak zkoušela jestli mám uklizeno nebo utřený prach i na vypínačích.Teď jezdíme k ní a tak už mi to nevadí.Jinak se s ní dá celkem mluvit(o vybraných tématech).takže kecáme o kytkách,zah­radě,vaření,at­d.Jo a zapoměla jsem že je to extchyně.

rybíz

Mám perfektní, nemůžu si stěžovat.

lorja

Ne jen manželova maminka je moc fajn,ale i jeho otec je prima parťák.Mám je oba moc ráda.