Alča M.♥

Co říkáte na plnoletost od osmnácti?

Nejlepší odpověď
B♥A♥G

Je mi to jedno

Doplňuji:
Je mi to jedno, třeba až od třiceti nebo naopak patnácti. Stejně si nikdy nemůžem dělat, co chcem, ať máme třeba padesát

Další odpovědi
terry

Moc pozdě

Když vidím či slyším, jak se někteří 14 tiletí chovají, tak by měli za své činy pykat.
Doplňuji:
No..možná by stačila trestní odpovědnost.

Drap

Je mi to jedno

To se mně už netýká. Bohužel , některým bych asi nedal plnoletost až do smrti a na druhé straně vzácně se lze setkat i s 16-ti letým dospělým.

Lukasy

Je mi to jedno

Tak zodpovědnost za sve činy bych dal od 10let
A alkohol, cigarety a tak od 21let
Jinak těm co ještě neni nebo je čerstvých 18 ti to berou jen tak že mužou xhlastat legalně.
Starší 18let to berou jako větší zodpovědnost a muset si zařizovat věci sami.

Děda Louda

Moc brzo

anonym

Plnoletý/á jsem už od osmnácti?!

Ella

Plnoletý/á jsem už od osmnácti?!

a od kolika bys chtěla být plnoletá?

Mapel

Vyhovuje

avel3

Vyhovuje

Doplňuji:
Tohle téma by bylo na dlouhé povídání… V některých ohledech je 18 málo, v jiných bych hladinu věku snížil…