SajmonModer

Co říkáte na notebooky značky Lenovo?

Nejlepší odpověď
Kuka

Je to solidní značka

Další odpovědi
Terryle

Osobně s Lenovem zkušenost nemám, ale kamarád (webmaster a novinář píšící o počítačích a internetu) ho má a moc si ho chválí – asi ví proč. Pokud chcete kvalitu, tak to myslím je dobrá volba. Ale designově nejsou nic extra, na laika s tím extra dojem neuděláte.

vicix8

Řekl bych, že to není zrovna nejkvalitnější výrobce notebooků jako např.HP, ale myslím že může zapůsobit svým poměrem výkon/cena.

kkoudy

z vlastní zkušenosti můžu říct Dellem a Lenovem, jsem nikdy nic nepokazil a klidně bych je koupil znova, ale pokud můžu říci co za značku bych určitě nekoupil je HP na procesoru se hřeje cca na 70°C(a to je na podložce s ventilátorem) a když byl na reklamaci tak řekli, že pokud má teplotu do 100°C tak to nevadí, že výrobce udává max. provozní teplotu 110°C

anonym

huh …

co jiného na to říct, je to prostě značka vyrábějící lepší, špatné i skvělé notebooky (to vždy záleží na konkrétním modelu/řadě). Nelze objektivně srovnávat značky, pouze srovnání konkrétních produktů má smysl…

IBM prodala svoji ztrátovou notebookovou divizi čínské firmě Lenovo a tím vznikl další významný výrobce na tomto trhu, který se zařadil po boku sobě rovných (ASUS, HP, DELL, Toshiba a mnoha dalších). Nic víc ani míň..