JájsemRaibek

Existuje animace, která zobrazuje maximální a minimální rozměry?

Asi tak před rokem jsem na netu viděl animaci, kde byl znázorněn poměr různých věcí s údajem o zmenšení a zvětšení.
Prostě jednoduše byl např. vyobrazen člověk a k němu přiřazeny např. bakterie co do maličkosti a naopak třeba eifelova věž co do velikosti. Následně po klikání buď na plus nebo na mínus bylo zobrazeno další až po různé mlhoviny a naopak po viry atd.
Nevíte kde to přesně nalézt?

Nejlepší odpověď
klumprt

http://www.open­culture.com/2013/03­/magnifying_the_u­niverse_move_from_a­toms_to_galaxi­es_in_hd.html