Kazatel

Co říkáte na nemožnost uskutečňovat platby, ani vybírat peníze ze Sberbank? Kdy myslíte, že se situace zlepší?

Nejlepší odpověď
Funna

neříkám nic, protože se to dalo čekat…sice je to česká pobočka, ale matka je ruská, takže se není čemu divit..spíš mne udivuje, že se stály fronty až dneska…to ti klienti nepřemýšlí???…kdy­bych tam měla peníze, tak je už před několika dny vyberu, nebo nejpozděj včera převedu přes internetové bankovnictví jinam…

Další odpovědi
_Bůh_

Nic, nemají mít peníze ve Spermabance ale v normální české bance.

mosoj

Co na to mám říkat. Banka se musí chránit a není možné za dva dny pozbýt většinu hotovosti, ani ji nemusí mít okamžitě k dispozici. Nicméně vklady jsou pojištěny, takže zase taková hysterie není na místě.
Také by mně zajímalo co vedlo lidi svoje peníze ukládat v této bance, když u jiných dávají běžně úrok 2,5%. To dávali více?

Tomáš1234

Vedení se aktuálně snaží získat půjčku od rakouské matky, protože zřejmě nemá z čeho lidem vyplácet jejich vlastní peníze (jak ironické).

Pokud v pondělí neotevřou, je to jasný signál, že Sberbank v Česku dobankovala.

Pak by přišla na řadu ČNB, resp. garanční fond.

hapiky

Pokud tam mají peníze proruští trollové, tak jim Putinovič pošle nějaké rublíky, aby vyrovnal dluhy a zabránil krachu. Však říkal, že má v rezervě 200miliard dolarů.

Funna

a pepane, zase nekecej…sberbank nefunguju…stačí kliknout na odkaz…
https://ib.sber­bankcz.cz/main­tenance.html

Pepa25

Funna: můžu se zeptat na logiku „raději to vyberu“, když je vklad 100% pojištěný českým fondem pojištění? Zkrachovalo tady už několik bank a vždy lidé peníze dostaly (pokud se nabavím o nějakých kampeličkách v 90. letech), díky EU směrnici probíhá výplata do 7 pracovnéch dnů: https://www.ga­rancnisystem.cz/vy­se-nahrady

Funna

a můžu se zeptat na logiku, proč budu čekat na to, že mi někdo něco možná dá, budu muset vyřizovat „papíry“, když převést peníze jinam je otázkou pár minut?…jsi hodně naivní, když si myslíš, že dostaneš automaticky vše zpět…

Pepa25

Nic se nikde nevyřizuje, prostě si člověk po týdnu přijde s občankou do KB nebo spořitelny, podle toho, kdo to bude vyplácet. Tak to bylo, když zkrachovala ruská ERB bank. Lidé dostali 100% do 7 dnů. Kdo dnes stál před pobočkou „aby zrušil účet“ je hlupák, na tom si trvám.

Funna

a ještě dovětek…a co když mám v bance víc než 2,5 milionů???­..taky mám čekat až mi vyplatí jen to a ten zbytek jim mám nechat???

Pepa25

Když mám v bance víc než 2,5 milionu, tak jsem blbec, bez ohledu na jakoukoliv krizi. Takové peníze se drží maximálně tak v některé ze 4 největších bank a to je krátkodobě.

Funna

tak znovu…proč budu čekat týden chodit do banky s občankou a čekat dalších 7 dnů, když to v internetovém bankovnictví zvládnu za pár minut…ty máš fakt hodně podivné uvažování…

Kazatel

Ty jsi Pepo fakt tydýt. Nefunguje nic! Tobě už neuvěřím ani slovo.

Omlouváme se, Sberbank Online je momentálně nedostupný, na opravě intenzivně pracujeme.

Děkujeme za pochopení

Vaše Sberbank

Repairing it
We are sorry, Sberbank Online is currently unavailable and we are working hard to repair it.

Thank you for your understanding

Your Sberbank

Kepler

Jsi poněkud pozadu, sleduj zprávy.

mosoj

Pepa25. Díval jsem se na večerní zprávy v TV. Kecáš.