jirka F

Co považujete za důvod k rozchodu až takový že se nemůžete s tím druhým ani kamarádit?

Já například zradu.

Nejlepší odpověď
paul1

Zrada určitě, nebo podpásové jednání a ještě pomlouvání.

Další odpovědi
zjentek

Stejně jako i Paul1. Nedostatek citu je problém. Následné citové vydírání, citové krádeže, citové zneužití, všechno negativní co znáš si vztáhni k citu a takového člověka „zrušit“ nejlépe hned u kolébky, pokud nese už v genech 🤷‍♂️

Kazatel

Jestli ti řekla, že máš malého kašpárka, tak s tou se víc nebav, tady už je zbytečné hrát jakékoli divadlo.