panenka

co použít na terase proti plísni

minulý rok jsem na domku dělala střechu s tím že nad garáží jsem si nechála udělat terasu.vždy když je zima v garáži se mi ukazují mokré pruhy a ty pak mám i v chodbičce můžete mi poradit co s tou terasou bych měla udělat aby se mi to už nestávalo u dveří už mám malou tečku plísně děkuji za radu a jak postupovat JAKÝ KOUPIT MATERIAL A KOLIK STOJÍ
Doplňuji:
terasu mám dělanou takto do iček jsou hurdy nad hurdami je 4 polistyren pak je udělaná izolace a beton do spáru

Odpovědi
fortin

Vypadá to na rosení pod dlažbou na terase po obvodu, i když jste Panenko neuvedla co tam máte. Obraťte se na stavební firmu s reklamací. Doporučuji vodorovně přeizolovat, a instalovat suchou pokládku plošné dlažby pro zprůchodnění zaizolovaného povrchu teras. V garáži musí být úhlopříčné odvětrávání.

Doplněno k Doplněna: Ano. Zkuste sem vložit odkaz videa+foto které vložíte dejme tomu na Stream.cz.

Dělá to vždy když je zima v garáži se atd.., nebo vždy když je zima, v garáži se…atd?
Stěny na kterých je vlhkost by nutně musely být chladnější než vzduch uvnitř garáže. Terasa je ukončena plechem?

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=G941Nkv­GTl8&feature=res­ponse_watch