Avatar uživatele
panenka

co použít na terase proti plísni

minulý rok jsem na domku dělala střechu s tím že nad garáží jsem si nechála udělat terasu.vždy když je zima v garáži se mi ukazují mokré pruhy a ty pak mám i v chodbičce můžete mi poradit co s tou terasou bych měla udělat aby se mi to už nestávalo u dveří už mám malou tečku plísně děkuji za radu a jak postupovat JAKÝ KOUPIT MATERIAL A KOLIK STOJÍ
Doplňuji:
terasu mám dělanou takto do iček jsou hurdy nad hurdami je 4 polistyren pak je udělaná izolace a beton do spáru

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5243 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Vypadá to na rosení pod dlažbou na terase po obvodu, i když jste Panenko neuvedla co tam máte. Obraťte se na stavební firmu s reklamací. Doporučuji vodorovně přeizolovat, a instalovat suchou pokládku plošné dlažby pro zprůchodnění zaizolovaného povrchu teras. V garáži musí být úhlopříčné odvětrávání.

Doplněno k Doplněna: Ano. Zkuste sem vložit odkaz videa+foto které vložíte dejme tomu na Stream.cz.

Dělá to vždy když je zima v garáži se atd.., nebo vždy když je zima, v garáži se…atd?
Stěny na kterých je vlhkost by nutně musely být chladnější než vzduch uvnitř garáže. Terasa je ukončena plechem?

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=G941Nkv­GTl8&feature=res­ponse_watch

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek