Jantar2

Co potřebuji pro veřejné projece?

Chhtěl bych se Vás zeptat jaké povolení potřebuji k provozování veřejné projekce (letní kino)pokud bych promítal cca. pro 55 osob a z Blu-Ray Disku? Případně z jakých všech médií bych mohl promítat?

Odpovědi
anonym

Záleží na poplatcích za konkrétní produkci (film…) – takže si to zjisti u majitele (resp. agenta) – podle toho, o jaké dílo jde.
Jestli bys promítal z BR nebo filmového kotouče (nebo třeba z flashky) je pak obvykle fuk (není-li poskytnutí práv k projekci vázáno na konkrétní kvalitu/médium/pros­tor…).