atena11

Co potřebuji do školy na druhý stupeň???

Ahoj, 2 září jdu poprvé na druhý stupeň čili do šesté třídy potřebuji tam jiné pomůcky než na první stupeň???

Odpovědi
Enn

Možná víc druhů pravítek, jinak ani ne..

KalonCZ

Reference na odpověď Enn (+ doplnění): Z prvního stupně jistě pravítko, trojúhelník a kružítko máš, tak k tomu přihoď úhloměr (já později koupil i křivítko na hyperboly, ale v šesté třídě se s tím ještě nejspíš nesetkáš).

Důležité věci jsou i ty, které ti sice nikdo nepřipomene, ale „žije“ se s nimi líp. Na druhý stupeň bych ti doporučil diář na plánování (věz, že učivo bude náročnější a vyplatí se hlídat si data testů, domácích úkolů a podobných povinností), já se bez něj takřka neobešel. Dále se připrav na vyšší laťku, co se učiva týče, ale to už bych zacházel trochu dál od pomůcek. ;)

mezara

Také budeš potřebovat kalkulačku a bez diáře nebo úkolníčku se opravdu neobejdeš, my je máme povinně.