BEAES

Co pijete, když je takové vedro?

Mimo čisté vody. Znáte nějaký recept na osvěžující nápoj?

Nejlepší odpověď
kropitko

Vodu s vodou,pak pivo,ve velkém vedru střik. kávu jen ráno a večer,ledovou přes den.

Jen doplňuji pro ty,co neví co je u mně voda s vodou(voda z kohoutku)

Další odpovědi
quentos

vodu s domácí šťávou z bezových květů. Osvěžující nápoj? Jestli máte doma mixér, zkuste koktejl z jakéhokoli ovoce, šoupnout ho na chvíli do lednice… pro horké dny není nic příjemněji osvěžujícícho.

Bumbes

pivo, mléko, juice, vlahou en.kávu,

panenka

Já piji šumivé tablety Multivitamín,Coca colu s ledem,Sprite s ledem,kávu se zmrzlinou ledem a šlehačkou.

anonym

Teply caj ci vlaznou vodu-takto rozpalene telo nedostava sok.A pri praci nebo jine cinnosti se nepotim.

annas

Já si dávám čistou vodu z vodovodu, načepuji večer do lahve, v lednici nechám odstát a druhý den piju. Je chutnější.
Občas si tekutiny doplním vinným stříkem nebo třetinkou piva.
Zásadně ale nepiji studené nápoje.

oskar

Minerálky,ale přírodní neslazené večer si udělám pohodu při vychlazeném pivu,nebo vínu.

nukušinka

Piji hlavne minerálky a džusy .

anonym

DOBRÝ DEN PANÍ BEAES.NEJLEPŠÍ JE VYCHLAZENÝ ZELENÝ NEBO ČERNÝ ČAJ S MÁTOU A CITRONEM.NEBOJTE SE PROCHLAZENÍ,MUSÍTE TAKOVÝTO CHLAZENÝ ČAJ PÍT PO MALÝCH DOUŠCÍCH.
POTOM DOPORUČUJI CHLAZENÝ TONIC,KTERÝ ZUŽUJE CÉVY A TAK NENÍ PO NĚM ČLOVĚKU HORKO.POTOM DOPORUČUJI PÍT MAGNEZII S PŘÍCHUTÍ NĚJAKÉHO OVOCE A TO TROPICKÉHO.ONO V PODSTATĚ VŠECHNO TROPICKÉ OVOCE OCHLAZUJE A ABY VÁM NEBYLO TOLIK HORKO TAK JE NEJLEPŠÍ JÍST A PÍT SKORO VŠECHNO CO ZUŽUJE CÉVY.KDYŽ V LÉTĚ MÁTE ROZŠÍŘENÉ CÉVY TAK JE VÁM O TO VÍCE HORKO.NECHODIT NA PŘÍMÉ SLUNCE MEZI 11–15 HODINOU.JISTĚ JE DOBRÉ SE OPALOVAT,ALE TAK 1 HODINU DENNĚ.KARCINOMU KŮŽE SKUTEČNĚ PŘIBÝVÁ.JÁ SE JIŽ NEOPALUJI TAK 5 LET.PROTOŽE NÁSLEDKY OPALOVÁNÍ VIDÍM A JE TO STRAŠNÉ.PŘEJI VÁM HODNĚ ZDRAVÍ A OPALOVÁNÍ SE CO NEJMÉNĚ.---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

Džanička

Já piji jakékoliv pití s velkým množstvím ledu,led i cucám,je to osvěžující.Dětem mixuji mražené ovoce s mlékem.

ReHu

Krom vody také čaj a meltu s mlékem. Pokojové teploty.

bubukaa

udělej si led a ten si do nasyp do pulky sklenky pak si udělej hodně sladkou vodu se štávou a nalij ji na to přidej brčko a popřípadně ovoce které odpovídá příchuti sirupu např. jahodový sirup a jahody

Renatka2

Já si dělám různé domácí limonády. Úplně jednoduše, třeba tady jsem narazila na nějaké recepty jednoduché http://kralov­stvizen.cz/pri­pravte-si-sami-letni-osvezujici-limonadu/
Tak můžete mrknout, já třeba ted hodně si dělám tu melounovou, jak jsou už melouny, tu mám moc ráda.

DomcaJe

to se mi ted hodí ty recepty. Meloun taky miluju! Hned dneska zkusím tu melounovou limču udělat :)

elektrikář

Není špatné zmrazit citronovou limonádu na kastky, a ve sklenici zalít sodovkou.